Centrum konferencyjne – Hotel Sheraton Sopot


Do Centrum Konferencyjnego Hotelu Sheraton Sopot prowadzą dwa niezależne wejścia. Pierwsze prowadzi przez hol główny hotelu, a drugie od strony ulicy Powstańców Warszawy, stanowiące jednocześnie główne wejście do centrum konferencyjnego.

Sheraton Sopot Hotel

ul. Powstańców Warszawy 10
81-718 Sopot
mapa dojazdu: 
http://www.sheraton.pl/sopot/pl/sopot
tel: +48  (58) 767 10 00
fax: +48 (58) 767 10 01
e-mail: 
sopot@sheraton.com

Parking

W bliskiej odległości od hotelu znajdują się trzy podziemne parkingi. Wszystkie parkingi są zarządzane przez niezależnego operatora i nie stanowią integralnej części Hotelu Sheraton Sopot.
Parking znajdujący się bezpośrednio pod Centrum Konferencyjnym połączony jest z obiektem windą wewnętrzną. Dwa pozostałe parkingi znajdują się w bliskiej odległości od hotelu, lecz nie posiadają bezpośredniego dostępu do budynku Centrum Konferencyjnego. 
Należy uwzględnić fakt, że na każdym z parkingów podziemnych obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów wyposażonych w instalację gazową.
Sheraton1Sheraton2

Sheraton Sopot Hotel

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję